недеља, 08. август 2010.

2007 рік - Вишивальна секція "Коломийки"

Вишивальна секція "Коломийки"
″Вісник Коломийки″ ч.35 – січень-лютий 2007 року

2004 року, при греко-католицькій парафії "Вознесення Господнього" зорганізована жіноча спілка ім. "Старші сестри". Ті жінки стараються піклуються чищенням та прекрашуванням церкви. Більше число тих жінок тепер є членками вишивальної секції при Товаристві "Коломийка". Усе почало так, що перед фестивалем "Калина" у Сремській Мітровиці було потрібно дещо вишити, а того приймилася Софія Писанюк, і с тим можемо повязати початок праці цієї секції. Тепер членками тої секції є: Славка Басіщук, Олена Йованович, Вера Нінкович, Ольга Грегус, Анна Ляхович, Ганя Саламун, Марія Писанюк, Марія Ляхович, Славка Канюга та Софія Писанюк, яка є головою цієї вишивальної секції. Ця секція сходиться один раз тижнево у приміщеннях Товариства, а усе, що вони вишивають є на потреби Товариства "Коломийка".


ТПУК «Коломийка» на Етно фестивалі 2007 у Новому Саді
″Вісник Коломийки″ ч.39 – липень 2007 року

Тпук «Коломийка» мала нагоду на цьогорічному Етно фестивалі страв і музики Воєводини представити українську кухню. Фестиваль відбувся 25 серпня 2007 року в Новому Саді.
Приготовлялися вариники та тертюхи, в підготовці яких брали велике число членів Товариства: Софія та Іван Писанюк, Марина та Ярослав Ільчешин, Єлена Іванович, Мальвіна та Ганя Шевчук, Наталька Причепа, Ана Капроцька, Славка Басісцюк, Йосип Кравець, Славка та Фетько Канюга, Любіца Ляхович, Михайло Ільчешин, Даніца Міланкович, Марія Ляхович, Іван Грегус, Ана Лукач, Катарина та Наталька Воротняк, Мілка Петрович та Анна Ляхович. Крім етно кухні, Товариство представилося ручними виробами, яких виробили жінки – члени вишивальної секції. Штанд Товариства «Коломийка» відвідоло велике число людей, які спробували страви з української кухні, або з дивуванням оглядали українські вишивки та гарно прикрашений штанд.
Наш штанд відвідав і голова Виконавчої ради Воєводини п.Горан Пайтич, який спробував наші українські страви та затримався у короткій розмові.
Етно фестиваль зібрав велике число відвідувачів, які мали нагоду на одному місці побачити та любуватися у багатстві ріжніх культур, костюмів, кухонь та старих ремісництвах... Анна Ляхович

Нема коментара:

Постави коментар