недеља, 08. септембар 2013.

Організовано Дитячий день

     Сремська Митровиця, Блок Б, 8 вересня 2013 року. 
    Таку гарну маніфестацію Дитячий день придумали і здійснили в місцевій спілці «Месній заєдніці» Блок Б. У Сремській Митровиці. Найголовніша ідея була потішити і забавити дітей з тої частини міста з нагоди початку нового шкільного року.
     На спортивній площі біля будинку місцевої спілки «Месної заєдніци» поставлена сцена гарно прикрашена, щоб все виглядало веселіше для дітей.     Перед початком програми зауважили, щот тут на площі Спілка захисту та вирощування дрібних тварин з Сремської Митровиці зробили виставку дрібних домашніх тварин. Коло них тгуртувалися діти з охотою погладити зайчиків і інших гарних тварин.
     Маніфестацію помогли і міське самоврядування і іще диякі підприємства. Концерт був справді прикрасний а відбувався без напружиності а так по дитячому але переповниний гарними піснями і танцями. На концерті виступили:


Культурно мистецьке товапиство ім. Бранка Радічевича з Сремської Митровиці.


Дитячий хор «Піколо» з Сремської Митровиці.


Хор початкової школи ім. Йован Попович з Сремської Митровиці.Дитячий ансамбль Товариства плекання української культури «Коломийка» з Сремської Митровиці.


Дитячий хор «Вівак» з Сремської Митровиці.


Культурно мистецьке товариство «Мачванскі дукат» з с. Равнє.


Культурно мистецьке товариство «Младост з с. Сремська Рача.


Всі учасники отримали пакуночки з подарунками від організатора а дітям між глядачами ділили завиванці з маком. Той день, на тому місці дійшов до закінчився з дитячою радістю на задоволення батькам і іншим глядачам. Коби таких маніфестацій було більше. 

Нема коментара:

Постави коментар