недеља, 18. новембар 2012.

Вечір української музики – Бал 2012


     Товариство плекання української культури «Коломийка» обовязково кожного року організує Вечір української музики – Бал. Так було і цього року а Бал відбувся 17 листопада 2012 року у хотелі Сірміум.
     Вже кілька років за чергою за Бал приготовляються вариники, найпопульарніша українська страва. На так просто наробити і наварити кілька тисяч вариників але у товаристві є досить охочих до праці, так що і для цього Балу приготовилося достатньо.
    Присутніх на Балі було приблизно 200, тих котрі без нього вже не обійдуться а кожного року приступають і нові. Щастя в тім, що Бал має вже своїх постійних відвідувачів з усіх місцивостей Воєводини, навіть з далекої Суботиці.


     Від значніших гостей були: парох крекокатолицької церкви у Сремській Митровиці о. Владислав Варґа, заступник голови міської Скупштини Зоран Міщевич, начальник Міського відділу культури, спорту і дошкільного виховання Ілія Недич, діректор Установи плекання культури – Срем, Зоріца Міщевич. Ми очікували, що прибуде хтось з Посольства України у Сербії, але ми не вміємо і не можемо пояснити чому ніхто з Посольства не прийшов.


    Вечір розпочався короткою культурною програмою. Ведучою програми була Олександра Ляхович. Перше заспівали діти – солісти: Валентина Налесник заспівала пісню «Кольорові сни», Анастазія Лотоцькі заспівала пісню «Птаха», Аня Лещук заспівала пісню Хай живе надія».Дітей прготовляла Славка Канюга.  По тім Група співаків джерельних пісеньзаспівала пісні: «І шумить і гуде, дрібний дощик іде» і «Ой, за гаєм, гаєм» у супроводі Петра Ляховича на акордеоні. І на кінець наймолодша танцювальна група затанцювала танець «Гопак», якого з ними приготовив Стефан Сем’янів. Всі точки добре сприйняті присутніми, які обдарували учасників щидрими оплесками.


     Голова товариства «Коломийка» Микола Ляхович привітав присутніх і гостей з усіх усудів і побажав приємного вечора. Він коротко пояснив традицію організування таких Балів у Сремській Митровиці. Перед вечерою провів молитву і поблагословив страви домашній парох о. Владислав Варґа.


     Оркестр «Забава» з Кули справді майстерньо виконує свою працю. Мало хто з присутних утримувався вийти на подіюм і потанцювати. Звучала музика для всіх родів українських танців. Цілий вечір танцювалося запально а вечір доповнино з багатою лотереєю, у якій головною премією був велосипед. Було іще і змагання танцюристів у грі «Танець серця», у якій переможці як нагороду отримали гарний торт.
     Забавний вечір проходив без жодних перешкод але все таке відпрацював своє завдання презентувати красу української музики і дружність між членами «Коломийки» і гостями цієї маніфестації. 

Нема коментара:

Постави коментар