понедељак, 25. фебруар 2013.

Делегація Української Національної Ради і Відділ інформування відвідали Сремську телевізію


     Шід, 25 лютого 2013 року.
     На останньому засіданні (14 лютого 2013 р.) Відділу у справах інформування Української Національної ради вирішено, що потрібно спробувати навязати контакти з Сремською телевізіює, у справі отримння терміну для україномовної передачі. Вже раніше робилися деякі спроби у тому напрямі, які не дали бажаних результатів і тому цей раз дано завдання Петру Ляховичу піти до редакції Сремської телевізії і порозмовляти про цю справу. Вже кілька днів по тім Петро пішов до редакції, де був гарно прийнятий і вислуханий. Його добре зрозуміли але, щоб дати якусь вартісну відповідь, мусіли порозмовляти з керівниками на вищому рівні.
    Вже другого дня накликали Петра і сказали йому подзвонити до діректора маркетінгу Єлени Божічанин і пояснити у чому справа. Пані Єлена вислухала Петра і сказала, що подзвонить, якщо буде потрібно. Було видно, що вона добре пізнає цю матерію, бо вже мають досвід з русинами і словаками, які вже раніше мали передачі на їхньому телебаченні. Але, все-таки, Петро шукав, щоб вона прийняла делегацію у них, у їхньому будинку, у Шіді. Домовлено, що делегація Української національної ради буде прийнятою 25 лютого 2013 року.
     У домовлений час до будинку Сремської телевізії у Шіді прибула делегація у складі Йосиф Сапун – голова Української національної ради, Василь Дацишин – голова Відділу інформування і Петро Ляхович – член Відділу інформування при Українській національній раді. Делегацію Національної ради прийняла діректор маркетингу Єлена Божічанин. Розмова була у гарному настрої і протекла успішно. Обговорено всі складові елементи майбутньої співпраці і спільні заходи, коли будуть передаватися заяви на конкурси, які наділяють кошти для інформування національних меншин у Сербії і АК Воєводині.
     Можемо сподіватися, що українці Срему дістануть свою інформативну передачу  і тим способом покращать свої активності на збереженні своєї самобутності. 
Нема коментара:

Постави коментар