понедељак, 15. јун 2015.

Конференція за медії Відділу правління молодіжі, спорту і культури міста Сремська Митровиця і Ради фестивалю «Калина»

     15 червня 2015 р. у мирії м. Сремська Митровиця. Згідно з наблеженням дня відбування 12 Фестивалю української культури «Калина» у Сремській Митровиці організовано конференцію за медії з метою чим кращого пошерення інформації про відбування фестивалю «Калина». Голова Ради фестивалю Микола Ляхович домовився з начальником Відділу правління молодіжі, спорту і культури Ілія Недич, який постарався, щоб конференція відбулася у понеділок, 15 червня у конференційній залі мирії.


     На конференції брали участь начальник Ілія Недич, голова Національної ради української національної меншини Йозо Сапун і члени Національної ради і Ради фестивалю Стефан Семянів і Петро Ляхович.


     Конференцію відкрив начальник Ілія Недич а в тім і передав слово організаторам Фестивалю, про що у свою чергу говорили всі члени. Викладено детальний план фестивалю, про всі окремі маніфестації, про гостей фестивалю. З тої нпгоди висловлено подяку місту Сремська Митровиця за доброзечливу підтримку у організації такого великого і значного фестивалю.
     Представників мас медій було в гарному числі а відгукнулися з усіх медійних установ Сремської Митровиці і регіону Срем. Маємо враження, по числі журналистів, що були присутні і дописувачі газет, які виходять на державному рівні.

     По закінченні конференції всі учасники дали ще і окремі заяви для всіх журналістів. Сподіємося, що ця конференція посприяє доброму відгуку глядачів на Фестивалі української культури «Калина», який відбудеться 21 червня 2015 р. у Високій школі Сірміум у Сремській Митровиці. 

Нема коментара:

Постави коментар