среда, 19. децембар 2012.

Святий Миколай відвідав церкву Вознесення Господнього у Сремській Митровиці


     Сремська Митровиця, церква Вознесення Господнього, 18 грудня 2012 року.
     У надближенні одного з найрадосніший свят у українському народі, у нашій церкві, всі приготовляються з окремими очікуваннями. Діти пригадують собі минулорічного св. Миколая і які гарні подарунки дістали від нього. Знають діти, що св. Миколай, коли прийде цього року буде питати чи були добрі, чи приходили до церкви і чого научилися від його осаннього приходу.
    Вже заздалехід до свята діти, члени початкової групи Товариства плекання української культури «Коломийка» та учні факультативного вивчання української мови з елементами національної культури при початковій школі ім. Йован Попович у Сремській Митровиці почали приготовляти програму. З ними працювала учителька Славка Канюга і педагогічний робітник Надія Ляхович.
     Щоб це свято дитячої радості перейшло якнайкраще до підготовіки прилучилися всі, хто в чому міг помогти. Батьки записували своїх дітей у парафії а парох о. Владісав Варґа заявив святому Миколаю коли діти будуть чекати на Нього у церкві Вознесення Господнього і скільки пакунків потрібно для добрих дітей.
    У домовлений час найперше прийшли діти, котрі брали участь у програмі. Швидко за ними нагорнули до церкви і всі діти, які очікували, що отримають подарунок від св. Миколая. Учасники програми почали зі співами пісень і на той спосіб призвали св. Миколая. Він незабаром зявився у супроводі свого янголика, який тримав запалену свічку.
Цей момент завжди святочний бо всі з дивуванням дивляться на св. Миколая, який він гарний і добрий.


    Святий Миколай, гарно привітав присутніх, поблагословив а тоді сів на почесне місце троха відпочити, бо Він з далекої дороги прийшов. Але не сидів дурно, зопроситв добрих дітей іще Йому заспівати гарних пісень і продеклямувати гарних віршиків. Діти з радістю виконували Його бажання.


Срдян Келава, Валентіна - Ніна Налесник, Марія Ляхович, Івана Кривошия, Аня Лещук, Ніколіна Жіванович, Володимир Магеровський, Олекса Кравець, Анастасія Лотоцькі, Марія Налесник і Бояна Лещук. св. Миколай - Фетко Канюга.  Коли св. Миколай гарно відпочив і послухав всього, що діти гарно навчили, то вирішив їх нагородити за те. Взяв свою грубу книжку і з неї читав імена дітей, які заслужили отримати подарунок. Було дітей понад 60 а подарунків було для всіх.


   На кінці св. Миколай іще забажав зробити спільну фотографію з дітьми, бо коли прийде наступного року діти вже підростуть, стануть іще мудрішими і більш добрими. Святий Миколай обіцяв прийти і наступного року, але запрсив дітей, щоб були так само добрими, щоб робили добрі діла і любили свій нарід і свою церкву.


Нема коментара:

Постави коментар