среда, 19. децембар 2012.

Подарунки учням української мови від Української Національної Ради


Сремська Митровиця, початкова школа ім. Йован Попович, 18 грудня 2012 року.
     Вже кілька років за чергою Українська Національна Рада дарує дітям пакуночки з нагоди св. Миколая і наближаючого Нового року.
     Діти, для яких Українська Національна Рада приготовляє пакуночки, є учнями школи української мови з елементами національної культури.
     Така школа діє і у Сремській Митровиці а з дітьми працює учителька Славка Канюга. Зараз після Фестивалю української дитячої творчості почалося з підготовкою програми до свята св. Миколая. Для тої нагоди учительці Славці допомагала Надія Ляхович приготовити досить гарних пісень та декламацій. Вони також дітям приготовили гарні костюми.


Срдян Келава, Валентіна - Ніна Налесник, Марія Ляхович, Івана Кривошия, Аня Лещук, Ніколіна Жіванович, Володимир Магеровський, Олекса Кравець, Анастасія Лотоцькі, Марія Налесник і Бояна Лещук.

    Програма, на якій учням вручено пакуночки, відбулася у початковій школі ім. Йована Поповича, в якій і відбуваються уроки української мови. Для тої нагоди іще прибули батьки, дідусі, бабусі і інші зацікавлені, і діти мали кому представити своє уміння, прекрасну програму.

Нема коментара:

Постави коментар