недеља, 19. децембар 2010.

Святий Миколай у Сремській Митровиці

Святий Миколай любить добрих дітей
     
     19 грудня на день Святого Миколая до грекокатолицької церкви Вознесення Господнього зібралося набагато більше дітей ніж звичайно на Службі Божій. Причина того було те, що того дня мав завітати Святий Миколай і принести подарунки всім дітям, які того дня будуть присутніми у церкв на Службі Божій.
     Того дня було дуже земно але і попри те в церкві було досить людей, а як наближувався кінець Служби Божої уло їх іще більше а так само і дітей.
      Домашній пароох о. Зеновій Вовк під час Богослужіння сказав гарну проповідь про життя і доброчинства Св. Миколая. Він похвалив дітей котрі порядно приходять на віронауку неділями перед Службою.
     Всі нетерпиливо сиділи у перших кріслах. На кінці Служби справді зявився Св. Миколай з великою торбою повною солодощів. Він гарно привітався з всіма а окремо з дітьми. Сів на крісло відпочити бо він з далекої дороги прийшов і багато вже дітей відвідав. Доки відпочивав до нього приступало одна за огдною дитини і деклямували гарних віршів про Св. Миколая, про школу, про батьків і інші гарні речі.
     Як Св. Миколай трохи відпочив взяв до рук свою грубу книжку і читав імена добрих дітей а вони приступали і отримували з його рук гарні пакуночки. Всі разом залишилися до кінця і коли всі отримали свої пакуночки то всі приступили до Св. Миколая, щоб зробити спільну знимку.
     І парох о. Зеновій запрсив дітей і батьків до парафіяльного залу, щоб іще поспілкували і почастувалися солодощами і колачами, яких він приготовив для них.


Нема коментара:

Постави коментар