петак, 20. август 2010.

Вручення плакети міста

Вручення плакети міста


9 листопада 2009 року відбулося святочне засідання Міської Ради Сремської Митровиці з нагоди празника міста св. Димитрія, по якому місто несе ім’я.
На святочному засіданні Міської Ради міста на денному порядку було крім іншого і вручення Листопадових нагород і плакет.
На пропозицію діректора Установи плекання культури «Срем» Зоріци Міщевич Комісія для Листопадових нагород вирішила, що плакета міста для найуспішнішого колективу наділюється Товариству плекання української культури «Коломийка».
На засідання були запрошенні представники «Коломийки» а прибула делегація, яку очолювала голова Керівної ради Товариства Анна Ляхович. Коли настав час вручити плакету, ведуча прочитала вступний текст про діяльність і біографію «Коломийки» а за той час на великому полотні показувалися великі знимки з деякіх моментів виступів мистецьких секцій товариства.
Голова Міської Ради Олександар Проданович запросив Анну Ляхович, щоб вручити плакету міста. Залом лунали сильні оплески. Голова «Коломийки» прийняла цю історичну нагороду, бо ніхто і не міг думати, що таке щось дочекається, і затим мала сказати пару слів подяки. Вона це зробила дуже гарно і достойно, як і належиться голові одного такого успішного товариства: З велеким вдоволенням висловлюємо подяку на цій найбільшій нагороді міста Міській Раді Сремської Митровиці. Товариство «Коломийка» присутнє в Сремській Митровиці довгі роки, стараючись підносити рівень як загальної так і української культури з участю багато аматерів. Ця нагорода є кроною на всі дотеперішні успіхи і зобов’язує нас іще стараніше і відповідальніше здійснювати наші майбутні плани з поміччю міста Сремська Митровица.

Нема коментара:

Постави коментар