недеља, 18. март 2012.

Відбувся Општинський огляд фольклорної та джерельної творчості


      Кожного року у цей час організується Општинський огляд фольклорної та джерельної творчості. Цьогорічний огляд відбувся 18 березня у будинку Високої школи струковних наук у Сремській Митровиці а організотором була Установа плекання культури Срем.
     Учасників огляду було поділено у три групи: молодші дитячі ансамблі, старші дитячі ансамблі та ансамблі дорослих.
     Більшість ансамблів змагалися у фольклорній активності, найбільш представляли танці.

    Товариство плекання української культури «Коломийка» на цьогорічному Опшинському огляді представили п’ять окремих точок, які представляли джерельну творчість а всі змагалися у конкуренції дорослих. Перше виступив Молодіжний ансамбль танцю з танцем «Коломийка» мистецького керівника Миколи Ляховича, 


як другий виступив вокально-інструментальний квартет у складі Еміл Ляхович, Наталія Воротняк, Стефан Сім’янів та Соня Мілошевич з піснею «Лебеді материнства» мистецького керівника Богдана Лукача. Цей квартет більш приготовляв Стефан Сім’янів а він і супроводжував з акордеоном. 


Після них виступила Група співаків джерельних пісень з піснею «Чи ви чули люди» мистецького керівника Петра Ляховича. 


Іще одна вокальна група а саме Мішана вокальна група виконала пісню «Гей, гей, соколи» мистецьког керівника Богдана Лукача. 


На кінці знову виступив молодіжний ансамбль танцю з танцем «Гопак» мистецького керівника Миколи Ляховича.
     По закінченні програми член журі Радован Ґрчич з Шіду зібрав мистецьких керівників, щоб дати оцінку якості виконання. З п’ятьох точок виконаних «Коломийкою» чотири вибороли собі право виступити на Регіональному огляді. Член журі похвалив різноманітну та плідну діяльність товариства «Коломийка». Йому жаль, що не міг пропустити всіх п’ять точок на Регіональний огляд джерельної творчості так що Група співаків джерельних пісень не піде далі. Великий успіх «Коломийки» додає охоту іще краще приготовитися для Регіонального огляду і піти далі аж до Республіканського огляду що було б дуже великим успіхом. Існує бажання осягнути такий великий успіх а чи здійсниться своєчасно побачимо, але впевнений що буде працюватися, щоб до того прийшло.   

Нема коментара:

Постави коментар