уторак, 14. јануар 2014.

Дочікування Старого Нового року у ДНУК «Коломийка»

     13. січня 2014. року у Сремській Митровиці.
Товариство плекання української культури «Коломийка» між своїми членами має велике число людей похилого віку, які дуже активні у діяльності товариства. У них велика вартість те, що вони ще добре пам’ятають українські традиції і що вони стараються зберігати їх і передавати молодшим генераціям.
     У цьому випадку, про організацію дочікування Старого Нового року у товаристві «Коломийка» ініціятива порушена саме членами Групи співаків джерельних пісень. Хоч календар подій у грудні і січні досить насечиний а попре того було організовано і великий різдвяно-річний концерт товариства, найстарші члени забажали вшанувати ще одну традицію українського народу. Традиція святкування і дочікування Старого нового року ще дуже сильно врізана у їхній пам’яті, не можуть так легко забути всі події, які відбувалися у Босні, пов’язані з цими савятами.
     Члени групи співаків джерельних пісень зійшлися до залу грекокатолицької церкви Вознесення Господнього. До них прилучилися і деякі молодші члени товариства а найголовніше, прийшов і акордеоніст Стефан Семянів з своїм акордеоном. Атмосфера була дуже гарна, присутні танцювали, співали під звуки акордеону а вечір не минула без джерельного співу старих українських пісень, так без музичного супроводу, на спосіб як співалися і колись. Заспівали і кілька колядок під ще свіжім враженням святкування Різдва Христового.

     Не бракувало закуски і напоїв, так що вечір перейшла гарно а, дочекавши Старий новий рік, люди побажали всього доброго одні одним і розійшлися вдоволені.


Нема коментара:

Постави коментар