недеља, 12. јануар 2014.

Різдвяно-річний концерт ТПУК «Коломийка»

     11 січня 2014 року, у теарті ім. Добріца Мілутінович у Сремській Митровиці.
Вже традиційно ТПУК «Коломийка» зараз після Різдва організовує Різдвяно-річний концерт. Так і цього року перша маніфестація нашого товариства був саме цей концерт. Одна частина концерту присвячена різдвяним традиціям а потім вже представляємо культурну програму.    У переповненому залі театру перші до присутніх звернулися ведучі Олександра Ляхович і Марина Канюга. Вони пояснили чому концерт відбувається у цей час і бажання показати глядачам красу українських різдвяних традицій. Вони представили глядачам найбільші осягнення товариства у мингулому році а саме виступ на Крайовому огляді традицій у Вербасі.
     Вони тоді привітали значних гостей з Посольства України у Республіці Сербія, представників міського уряду, представників Української національної ради, домашнього пароха отця Владіслава Варгу і римокатолицького отця Едварда Шпановича і представників культурних товариств з міста і інших осередків.     Програма почалася з виступом дітей, які навчаються української мови у початкових школах у Сремській Митровиці і Лачарку з своїми учительками Славкою Канюга, Евою Ляхович та Надією Ляхович. Діти співали різдвяних і новорічних пісень.
     Після того старші члени товариства мали показати різдвяні традиції. На сцену вийшла дівчина з хвіздою у руках а за нею три прикрасні царі. Вони йшли за звіздою, яка їм показувала місце, де народився Ісус Христос. Вони заспівали глядачам один куплет коляди «Добрий вечір тобі, пане господарю» а тоді кожний зних сказав вірш про царя, якого представляв. Царів грали Фетко Канюга, Микола Ляхович і Ігор Курман.
     За ними на сцену вийшла велика група українського народу, яка також йшла привітати маленького Ісуса і несли Йому різні дари, хто що мав а тут повернули тільки звістити радісну вістку про народження Ісуса. Вони під керівництвом Петра Ляховича заспівали коляди «Бог предвічний» і «В Вефлиємі новина» а Славка Басіщук сказала гарну вінчованку.


    Після того виступили три дівчини з УКПТ ім. Івана Франка з Вуковару з кількома піснями.


    Тоді дитячий ансамбль «Коломийки» затанцював танець «Гопак» мистецького керівника Стефана Сем’яніва.


    Всі пізніші танці «Коломийки» музично супроводжувала оркестра «Коломийки»: Стефан Сем’нів, Дамір Буха, Міня Барат та ......


      Група співаків джерельних пісень «Коломийка» виконала дві пісні: «Викопав я криниченьку» та «Цвіте терен». Групою керував і супроваджав з акордеоном Петро Ляхович.


     Молодіжний танцювальний ансамбль показав танець «Коломийка» мистецького кеорівника Миколи Ляхович а оркестрою керував Дамір Буха.


     Новооснована музична студія «Горлиці» відспівали дві дитячі пісні «Дощик і сніжинки» та «Українські письменники». Слова і музика Надії Ляхович а вона і засновник і керівник цієї групи.


    Молодіжний ансамбль танцю «Коломийка» виконав танець «Витайте в Карпати».


     Хор УКПТ ім. Івана Франка з Вуковару виконав кілька пісень.


     Молодіжний ансамблю танцю «Коломийка» виконав танець «Повзунець».


     Чоловіча вокальна група «Коломийка» виконала пісню «Повіяв вітер степовий». Мистецький керівник групи Богдан Лукач а музично супроводжував Стефан Сем’янів.


    Мішана вокальна група «Коломийка» виконала пісню «Господиня гарна», керівник Богдан Лукач.


    Концерт закінчився танцем «Гопак» у виконанні молодіжного ансамблю «Коломийка»
     Товариство «Коломийка» ще раз показало, що має сили і уміння представити глядачам великий концерт глядачам, які були дуже задоволені представленою програмою.
     Після концерту домашні повели гостей до Хорватьського дому, де влаштували прийом для гостей, домашніх учасників програми а також і багато симпатізерів «Коломийки», які люблять поспілкувати у гарному амбієнті з засускою і напитками.

    Присутніх рожважали піснями і танцями, граючи на акордеоні брати Стефан і Ярослав Сем’янів. На кінці всі були вдоволеними а огранізатори концерту найбільше.     

Нема коментара:

Постави коментар