петак, 18. април 2014.

Презентація української кухні і культури у Канадській резиденції у Білгороді

     13 квітня 2014 року, у Канадській резиденції, у Білгороді.
     На запрошення його екселенції посла Канади у Сербії Романа Ващука з дружиною Оксаною до Канадської резиденції того дня прибуло кільканадцять членів товариства «Коломийка». Мета відвідин була приготовити українські страви і презентувати їх гостям резиденції. Для гостей приготовлено українські страви і колачі. Деяких з них вже приготовили вдома а вариники виробляли і варили у просторій і добре обладнаній кухні, у резиденції.

 Жінки з етно-секції «Коломийки» мали і поміч порофесійного кухаря. У одному моменті до них прилучилися і господарі, які дуже гарно прийняли членів товариства з Сремської Митровиці так що настрій був гарний і ненапружений.
     Гості, які були охочі познайомитися з українськими стравами і культурою прийшли у замовлений час. Це були переважно представники інших народів і для них було дуже цікаво спробувати українські страви. Члени «Коломийки» вбралися у гарні українські сорочки і старалися і на той спосіб показати красу українських строїв.
     Пан Роман Ващук представив своїм гостям членів «Коломийки» а Стефан Сем’янів розказав коротко про українську громаду і про товариство.





 Коли гості гарно попоїли тоді аматори з Сремської Митровиці показали кілька танців або танцювальних фігур з перетанцьовуванням.

 У продовженні ще заспівали їм кілька гарних українських пісень.





 Гості тоді взялися пробувати ще і солодкі страви і все їм гарно сподобалося. Під кінець господарі гарно дякували членам «Коломийки» і подарували сувеніри, прапорчики та фудболки з символікою Канади. Тоді ще заспівали гостям «Многая літа».

     Це був гарний досвід для товариства «Коломийка» і добра презентація українського народу перед іноземцями. Пан Роман і пані Оксана запросили членів «Коломийки» вписатися у книжку пам’яті. Вони дякували «Коломийкі» на успішній презентації а коломийчани дякували господарям на гарному прийомі.

Нема коментара:

Постави коментар