среда, 14. децембар 2016.

Ревія успішних у Сремській Митровиці

12 грудня 2016 р у Сремській Митровиці, в міському театрі ім. Добріца Мілутінович. Установа плекання культури Срем організувала традеційну музично – поетсько – драмсько – культурну програму під назвою «Ревія успішних». Вечір організований в честь всіх аматорів, які успішно представляли своє місто на цьогорічних конкурсах і оглядах різних ступнів. 


 Установа плекання культури Срем і цього року організувала у Сремській Митровиці огляди декляматорів, аматорських театральних ансамблів, художної і музичної творчості, а найкращі мали нагоду у цій програмі представитися публиці свого міста.
     До групи успішних у Сремській Митровиці належить Товариство плекання української культури «Коломийка», бо Чоловіча група співаків виступила цього року на Крайовому огляді традиційної творчості.     У цій культурній маніфестації виступила Чоловіча група співаків «Коломийка» з піснею «Коломия – непомия»


 та Танцювальна група ветеранів з танцем «Буковинська полка».


    На кінці ще найуспішніші з упішних отримали грамоти від організатора а між ними і голова Товариства "Коломийка" Микола Ляхович.

Нема коментара:

Постави коментар