понедељак, 3. октобар 2016.

«Коломийка» на 9 Центральній маніфестації Української Спільноти РХ

     1 жовтня 2016 р. у Липовлянах. 9 Центральну маніфестацію Української Спільноти РХ організували цього року у Липовлянах у Народній бібліотеці і читальні Липовлян, де відбулася промоція книжки «Сєцянє» (Спогади) Грігорія Бордукала та відкреття виставки картин Української Дияспори в РХ. Центральна маніфестація – Культурно-мистецька міжнародна програма відбулася у Будинку культури.
     У центральній маніфестації брали участь товариства з Хорватії, Боснії і Герцеговини та Сербії: КПТУ «Карпати» з Липовлян, УКПТ ім. Андрій Пеліх з Шумецє, КМТ Хорватське серце з Сіску, УКПТ ім. Леся Українка з Осієку, УКПТ «Україна» з Славонського Броду, УКПТ ім. Іван Франко з Вуковару, УКПТ ім. Тарас Шевченко з Каніжі, ТПУК «Коломийка» з Сремської Митровиці та Спілка Українців БіГ з Прнявору.
     На початку до присутніх звернулися голова організаційної групи Іван Семенюк, голова Української Спільноти РХ Михайло Семенюк та посол України в РХ Олександр Левченко. Між глядачами була і група українських бійців, які в тих днях підпочивала на морі Хорватії а саме того дня поверталися у Україну.
     ТПУК «Коломийка» виступила з чотерйома точками: 


Молодіжний ансамбль танців виконав танці «Чабанські ігри» 


та «Українська сюіта»,


 Група співаків джерельних пісень виконали пісню «Червона калино чого в лузі стоїш»


 а Мішана група співаків виконала пісню «Ой, чий то кінь стоїть».


     Присутні глядачі дуже щиро нагородили учасників «Коломийки» своїми оплесками.     Всі учасники спільно вечеряли у одному рестауранті а потім ще заспівали і потанцювали.

Нема коментара:

Постави коментар