недеља, 21. фебруар 2016.

Міжнародний ярмарок туризму у Білгороді

     У суботу 20 лютого 2016 року на Міжнародному туристичному ярмарку в Білгороді, на стенді «Прикрасний є прикрашений Срем» представили Міжнародний фольклорнтй фестиваль «Срем-Фолк-Фест», якого є засновником і організатором Культурний центр «Сірміумарт» з Сремської Митровиці.


     «Срем-Фолк-Фест» є найбільшим і найбільш відвідуваним міжнародний фестиваль фольклору в Сербії, на якому збираються фольклорні ансамблі з усього світу. Завдяки «Срем-Фолк-Фест»-і Сремська Митровиця дістала епітет «міста фолькору» і фестиваль став більш заміченим на карті Сремської Митровиці і регіону Срем.


     У представленні «Срем-Фолк-Фест»-у брали участь члени фольклорних ансамблів ім. Бранко Радічевич, Харватський культурний центр «Срієм», Угорський культурний центр «Срем» і Товариство плекання української культури «Коломийка», волинщик Еді Тайм, акордеоніст Володимир Марушич і директор фестивалю Петро Самарджич.
     Від Товариства «Коломийка» у представлінні фестивалю «Срем-Фолк-Фест» брали участь дві дівчини Ніколіна Жіванович і Анастасія Лотоцкі. Вони затанцювали кілька фрагментів з українського фольклору у супроводі Володимира Марушич.

     Інформації і фоторгафії позечині з електронної сторінки Культурного центру «Сірміумарт».
https://www.facebook.com/centarzakulturu.sirmiumart/ 

Нема коментара:

Постави коментар