среда, 18. јун 2014.

«Коломийка» на «Коло Срему» 2014

     14 червня 2014 р. у с. Ґрґуревці, Сремська Митровиця. Ревія фольклору «Коло Срему» і цього року традиційно організована у Ґрґуревцях восьмий раз за чергою, продовжуючи традицію з вісімдесятих років, коли ця маніфестація організована 11 разів.
     Маніфестація почалася з дефілеу ансамблів а потім почався концерт на відкритій сцені. Виступили ансамблі: «Ізвор Враняш» Мандєлос, КМТ «Бранко Радічевич» Сремська Митровиця, КМТ «Бріле» Беочін, КМТ «Пецінці» Пецінці, КМТ «Соко» Індїя, Угорське КМТ «Срем» Сремська Митровиця, Товариство плекання української культури «Коломийка» Сремська Митровиця, КМТ «Младост» Сремска Рача, КМТ «Купінік» Купіново, Словацьке КМТ «Єднота» Шід, Русинське КМТ «Дюра Кіш» Шід, КМТ «Драґалєвац» Республіка Сербська, КМТ «Досітей Обрадович» як господар і організатор маніфестації.
     Пополудні відбулася презентація жіночих спілок під назвою «Фрушкогорське етно 2014», на якій представилося десятка жіночих спілок з Срему.
     Маніфестація «Коло Срему» задумана і організована з бажанням зібрати молодіжні фольклорні ансамблі з території Срему, які мали б у ревіяльному виступі показати частину своїх досягнень. Крім ансамблів з Срему, звичайно буде запрошено і один ансамбль з іншиго регіону. Окрема вартість цієї маніфестацію є участь всіх етно спілок з території Срему.
     Перше «Коло Срему» відбулося 1979 року. Крім огляду фольклорних ансамблів у рамках фестивалю відбулося «котлияда», турнір з фудболу, парад колясок і фрушкогорський етно базар.

     Від імені товариства «Коломийка» на фестивалі «Коло Срему» виступив молодший танцювальний ансамбль з хореографією «Чобанські ігри», мистецький керівник Стефан Сем’янів.

Фото: Таня Налесник - Михайлович
Нема коментара:

Постави коментар