субота, 23. март 2013.

Вечір Тараса Шевченка - 2013


     23 березня 2013 року, у Парафіяльному залу грекокатолицької церкви Вознесення Господнього у Сремській Митровиці.
     Товариство плекання української культури «Коломийка» у своєму обсягу активностей має  і влаштовування одної маніфестація «Вечір Тараса Шевченка», з якою віддає пошану і подяку одному з найбільших синів українського народу. Це увійшло у кожнорічний план праці товариства і вважається обов'язковим заходом. До тої маніфестації приготовляються всі секції, крім танцювального ансамблю. У першу чергу це добра нагода, щоб діти – учні української мови показали скільки оволоділи українську мову. Крім того вони для тої нагоди навчаться і заспівати якусь пісню на Шевченкові слова. До них прилучаються і старші декляматори. Вокальні групи, група джерельних пісень і мішана вокальна група також приготовляють кілька пісень.
     Програма йшла таким порядком: Гостей і присутніх привітала Олександра Ляхович а окремо домашнього пароха о. Владислава Варгу. Біографію Тараса Шевченка прочитав українською мовою Петро Ляхович а сербською Олександра Ляхович; Мішана вокальна група заспівала пісню «Летить галка через балку»;
Фетько Канюга деклямував поему «Сова»; Срдян Келава прочитав поезію «Наш поет»; Валентина Налесник прочитала поезію «Засне долина, на калині»; Бояна Лещук прочитала поезію «Весна»; Дитяча група заспівали пісню «Садок вишневий коло хати»; Група співаків джерельних пісень заспівали пісню «Ой, крикнули сирі гуси»; Фетько Канюга прочитав іще і поему «Три душі» (Містерія); Марія Ляхович прочитала поезію «Сонце гріє, вітер віє» і на кінці Мішана вокальна група заспівала пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».
    По програмі продовжилося спілкування у приємному настрої і дружній розмові.
Нема коментара:

Постави коментар