понедељак, 13. август 2012.

Третій і четвертий день 9. Фестивалю «Срем Фолк Фест 2012»


     Третього дня 9. Міжнародного фестивалю фольклору «Срем Фолк Фест 2012» у Сремській Митровиці виступали тільки сербські ансамблі: КМТ «Дідо» з Богатича, КМТ ім. Стеван Шуляіч з Врдніку, КМТ «Дідо» з Бечею, КМТ ім. Абрашевич та ФА ім. Бранка Радічевича.
    Всі інші іноземні ансамблі виступали в Румі або в Ірігу.

    Четвертого дня фестивалю був посвячений знову іноземним ансамблям. Виступали: ансамбль з Естоній, ансамбль з Туриччини, ансамбль з Нідерландії, Ансамбль з Болгарії, сербське КМТ ім св. Сави з Шіду та домашний ФА ім. Бранко Радічевич. Це був кінцивий концерт і з того приводу всім ансамблям вручувані подяки та подарунки.
    На кінці подяки і подарунки вручені і домашнім ансамблям Угорського культурного центру, Хорватського культурного центру та Товариства плекання української культури «Коломийка». Від імені організатора фестивалю Центру культури «Сірміумарт» діректор Андрій Шпанович а за «Коломийку» прийняв подарунки та подяку голова та мистецький керівник Микола Ляхович.  

     На кінці і глядачі затанцювали з домашнім ансамблем.

     Четвертого вечора було дуже багато гляджачів і через них такі фестивалі і організуються у Сремській Митровиці, яка має багато різних фестивалів.

Нема коментара:

Постави коментар