недеља, 16. октобар 2011.

6. Вечір українських пісень і танців- Липовляни 2011

 6. Вечір українських пісень і танців

     Культурно-просвітне товариство Українців «Карпати» з Липовлян організувало вже традиційну маніфестацію «6. Вечір українських пісень і танців» , 15 жовтня 2011 року у Бутинку громадських активностей у Липовлянах. Організацію підтримла Українська спільнота Р. Хорвації та фінансово помогла Рада національних спільнот у Владі Р. Хорвації.
     Брали участь культурно-мистецкі та просвітні товариства з РХ, Босні та Р. Сербії, а саме: УКПТ ім. Івана Франка з Вуковару, УКПТ ім. Тараса Шевченка з Каніжі, КПТУ «Карпати» з Липовлян, УКМТ ім. Тараса Шевченка з Баня Луки та ТПУК «Коломийка» з Сремської Митровиці.

    ТПУК «Коломийка» всюди бувала але до Липовлян іще не йшли і тому було цікаво брати участь на цій маніфестації у Липовлянах. Було приємно зустрітися з вже знайомими людьми, однодумцями, сотрудниками на полі збереження і плекання українських традицій.

    Організатори запросили іще більше число учасників, але і ті що брали участь на концерті зовсім добре репрезентували українські пісні і танці. Всі товариства відспівали по кілька українських пісень і танців. Від імені «Коломийки» виступила Мішана група співаків та Молодіжний ансамбль танцю. Мішана група співаків відспівала пісні: «Ой, чий то кінь стоїть», «Гей, гей, соколи» та «Їхали козаки». Молодіжний ансамбль танцю представив танець «Гопак». Обі групи представилися успішно і добре розігрили долоні глядачам.

     У тому самому залі влаштовано спільну вечерю для гостей та учасників. Спілкування у приємному настрої закінчилося танцями і піснями.

Нема коментара:

Постави коментар