уторак, 6. септембар 2011.

Літня школа україністики "Просвіта" - Львів 2011 р.


Літня школа – Львів 2011

     Вже традиційно Літні школи україністики  відбуваються на Україні. Цього року діти з Сербії ( Сремської Митровиці, Інджії, Нового Саду, Вербасу та Кули) вирушили до України 18. серпня. Одна група перебувала на Карпатах у місті Славськ а потім у Львові. Друга група перебувала у Львові у Центрі туризму «Княжий».
     Діти з Сремської Митровиці, які відвідали Україну:  Аня Лещук, Володимир Маґеровський, Стефан Душенько, Мартин Крпан, Марко Келава та Олександр Воротняк.
     Дітям була організована різноманітна програма яка складалася з поїздок та різних активностей у школі. Мали екскурзії по місту аж до церкви св. Юра, Стрийський парк, парк культури – оглядаве поле, атракціони, Львівської майстерні шоколаду, відвідування Дому Легенд, поїздка замками Львівщини, ескурзія на Ратушу – коридорами міської ради, ескурзія по місті Чудо-поїзд, на площу Ринок, відвідування Італійського дворику, аптики-музею.
     У активності припали і ріжні корисні зайняття: Народознавчий майстер-клас- Дитяча школа народних мистецтв: писанки, сакральне мистецтво, Майстер-клас  Авторська школа «Тривіта»:виготовлення ляльки-мотанки, народознавче заняття, заняття з хореографії, виготовлення іменних листівок.
     Школярі такоє брали участь на Святкових заходах з нагоди Дня Незалижності (центр міста), Вернісаж, відвідування Шевченківського гаю, похід на Високий Замок.
     Діти доповнювали свої знання іще в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичина а там влаштовано майстер-класи: театральний, хореографічний, образотворчо-ужитковий, народознавчий. Крім усього того іще мали: Театрелізовану екскурсію у музей релігії та півали музею; Музично-меморіальний музей С.Крушельницької; Відвідування водного розважального центру «Аква-парк».
    З усього написаного бачимо, що цьогорічна Літня школа україністики була насичиною програмою і доповнена багатьма цікавими ескурсіями. Діти повернулися збагачені новими пізнаннями та повні незабутніх пам’яток.
                                                                                                                    Славка Канюга

Нема коментара:

Постави коментар