недеља, 31. август 2014.

Перший фестиваль танцю і пісні у Латярку

     30 серпня 2014 р. в с. Латярак (Сремська Митровица). Хоч село Латярак вже злучине з містом Сремська Митровица, де можуть брати участь і провадити різні фестивалі, вони забажали мати свої культурні маніфестації. На чолі Сілького уряду особи, які мають позитивний нахил до культури сільського населення, яке в тому числі ще й мультінаціональне. Минулого року було в них організовано етно-презентацію ручних виробів, національних страв і танців і пісень. Це відбулося дуже успішно з гарним числом учасників і великим числом відвідувачів. Це їм дало охоту до дальшої праці на тому полі так що цього року у Латярку засновано ще одне культурне товариство, КМТ ім. Сава Клічкович.


     Сільський уряд с. Латярак і КМТ ім. Сава Клічкович спільно організували Перший фестиваль танцю і пісні Латярку. На фестивалі брали участь товариства: КМТ ім. Сава Клічкович з Латярку, КМТ «Младост» з Сремської Рачі, ТПУК «Коломийка» з Сремської Митровиці, Хорватських культурний центр «Срієм» з Сремської Митровиці та Угорське КМТ «Срем» з Сремської Митровиці.


     Програму фнстивалю розпочато з дефіле центральною вулицею Лачарку у супроводі багатьох глядачів.


 У центрі села кожне товариство представило частину своєї програми. 


Тут ще їхали й колясками із гарними кіньми, Кінського клубу «Стари фіякер» з Латярку.
     Головна програма фестивалю відбулася у Будинку культури Латярку з присутністю великого числа глядачів, які щидро нагороджували учасників оплесками.


 З окремою насолодою провадили виступ свого новозаснованого товариства.
 ТПУК «Коломийка» на цьому фестивалі виступило з молодіжним танцювальним ансамблем, який виконав танець «Чабанські ігри».

     Господарі цього фестивалю показали і свою гостенність і приготовили гарну вечеру для всіх учасників.

  

Нема коментара:

Постави коментар