недеља, 10. јун 2012.

Дні української культури - Вуковар, 9 червня 2012 р.


     Фестиваль культурних осягнень українців Хорватії під назвою «Дні української культури» відбувся у Вуковарі 9 червня 2012 року. Цього року маніфестація відбулася у Хорватському Будинку культури а організаторами були КПТ ім. Івана Франка з Вуковару та Рада Українців Хорватії. Покровителем був уряд міста Вуковар.
      На фестивалі брали участь всі українські культурні товариства Хорватії та гості з Боснії і Сербії. Брали участь: КПТ ім. Тараса Шевченка з Прнявору, УКПТ ім. Івана Франка з Вуковару, УКПТ ім. Тараса Шевченка з Каніжі, УКПТ ім. Лесі Українки з Осієку, ТПУК «Коломийка» з Сремської Митровиці, УКПТ «Україна» з Славонського Броду, УКПС ім. Тараса Шевченка з Баня Луки та КПТУ «Карпати» з Липовлян.     Перед концертом учасники пройшлися містом у процесії і зробили спільну знимку. Концерт був досить цікавий але показалося, що у Хорватії мають більше успіху з презентацією пісень у виконанні хорів та груп ніж танців.


     ТПУК «Коломийка» цього разу виступила з дві точки: Група джерельних пісень виконала пісню «Стоїть явір над водою» а молодіжний ансамбль танцю виконав танець «Коломийка». Всі хвалили виконавців «Коломийки» за успішний виступ.

     Домашні дуже сердично вітали гостей і дали усе від себе, щоб вони були вдоволені і побажали прийти і наступного року.  

Нема коментара:

Постави коментар